7-PÄEVANE TASUTA VÄLJAKUTSE LASTELE

Aita oma lapsel leida meelerahu
ja tõsta tema enesehinnangut

Õhtused meeleharjutused, mis aitavad lastel vähendada stressi, õppida väärtustama iseennast ning rahulikumalt uinuda

Soovid, et su laps kasvaks sisemiselt tugevaks?

Meelerahu väljakutse pakub võimalust võtta igal õhtul hetke aju rahustamiseks, et stress väheneks, laps oleks enesekindlam ja positiivsem, ning seeläbi vastupidavam välisele pingele.

 

Väljakutse sobib 3-10 aastastele lastele.

joy, field, summer-1740311.jpg

Suurem enesekindlus

Meeleharjutused õpetavad eneseteadlikkust ja iseenda väärtustamist. Nii saab laps olla enesekindlam ja tasakaalukam.

Vähem stressi

Meeleharjutused õpetavad lastele kuidas lõdvestuda ja leida rahu, isegi kui ümberringi on palju ärritajaid. See aitab neil stressiga toime tulla ja negatiivseid emotsioone edukamalt kontrollida.

Rahulikum uni

Paljud lapsed kannatavad uneprobleemide all pideva stimulatsiooni tõttu. Õhtused meeleharjutused aitavad lastel lõõgastuda ja rahulikumalt uinuda.

Aeg vanemaga

Kui vanemad teevad koos lastega meeleharjutusi saavad nad ühiselt kogeda rahu ja lähedust. See tugevdab perekonna sidet ja loob meeldejäävaid hetki.

ÜKS MEELERAHU HETK IGAL ÕHTUL 

Liitu 7-päevase “Meelerahu väljakutsega”, mis aitab lõõgastuda ning õpetab väärtustama iseennast

Igaks õhtuks üks rahustav meelerahu video, mida laps saab enne uinumist kuulata ja kaasa teha. Väljakutse sobib 3-10 aastastele lastele.

Väljakutse nädal

Õhtu 1

Sügava hingamise superjõud

Meelerahu väljakutse esimene video õpetab lastele uut superjõudu – sügavat hingamist. See oskus aitab neil igal pool ja igal ajal leida rahu, kui nad seda kõige rohkem vajavad.

Õhtu 2

Tänutundega uinuma

Väljakutse teisel õhtul tuletavad lapsed meelde superjõu hingamist ning õpivad tänulikkust. Nad saavad teada kuidas lõõgastuda ja keskenduda positiivsetele asjadele, mille eest nad täna tänulikud on. See on imeline viis lõpetada päev rahulikkuse ja tänutundega ning luua mõnus unerutiin.

Õhtu 3 ja 4

Ütle iseendale "Aitäh!"

Kolmas ja neljas õhtu õpetab lastele, kuidas armastada ja väärtustada iseennast ning märgata oma ilusaid omadusi. Lapsed õpivad, et nad on erilised ja tähtsad ning et enesearmastus on võti õnnelikuma ja enesekindlama elu poole.

Õhtu 5 ja 6

Armasta iseennast

Väljakutse viies video õpetab, et sa oled piisav ja väärtuslik just sellisena nagu sa oled. Igaühes meist on ilusaid ja väärtuslikke omadusi. Lapsed saavad mõelda, mis neile enda juures meeldib, et märgata ja hinnata head ja ilusat iseenda juures. Võtke hetk, et hinnata ja armastada iseennast

Õhtu 7

Kogu keha lõdvestus

Seitsmes õhtu kutsub lapsed koos robotiga kogema keha lõdvestavat meeleharjutust. See meeleharjutus õpetab lastele kuidas lõdvestada oma keha pingetest. Roboti kaasabil käime läbi kehaosad ükshaaval, et uinumiseks on keha mõnusalt lõõgastunud ja päevastest pingetest vaba.

Boonus video

Üks üllatusvideo lisaks

Liitu väljakutsega juba täna ja toeta oma lapse meelerahu teekonda

Igale liitujale kingitus Calmy'lt 🎁

Tagasiside

“Oleme teinud lastega Calmy meeleharjutusi. Kahel esimesel korral jäi tüdruk kohe pärast õhtust meeleharjutusi magama, mis oli väga positiivne üllatus 🙂 Mulle meeldib pealelugeja rahulik hääl ning see, et klipid on mõneminutilised ja seega lastele mitte liiga keerukad. Mulle väga meeldib see platvorm.”
Kristiina
Lapsevanem (6-a tüdruk ja 9-a poiss)
“Mulle meeldib Calmy, sest see teeb mulle armastust. Ma tahaks neid teha nii palju, sest peale seda on hea olla. Kui ma lasteaias tuttu jään, siis ma ka mõnikord hingan nii nagu Calmy videos."
Kristiin
Laps, 6 a
"Olen teinud Calmy meeleharjutust “Enesekindluse kapten” erinevas vanuses eriklassi õpilastega ja tulemus on olnud väga hea. Lapsed lähevad harjutusega kaasa ja naudivad."
Klarika,
Sotsiaalpedagoog