Tere tulemast Calmy imelisse maailma!

Calmy on loodud lastele ning lastega. Calmy idee inspiratsiooniks olid lapsed, kes vaatasid oma ema meeleharjutusi tegemas, ning neil tekkis huvi kaasa teha. Pärast mitmeid tulutuid otsinguid selgus, et lastele suunatud eestikeelset sisu saadaval polegi.

Teenusearenduse spetsialisti, vaimse tervise asjatundja ning koolipsühholoogi ühisloomena sündis platvorm, mis aitab vanematel oma lastega meeleharjutuste tegemist katsetada ja õppida. Endiselt on Calmy arenduse tähtsaks osaks lapsed, kes annavad oma heakskiidu igale uuele videole ning ideele.

Calmy missioon on, et iga laps leiaks oma sisemise rahu ja kindluse, et elada rõõmsat ja täisväärtuslikku elu.

Krõõt Kroonmäe

Krõõt on kahe vahva lapse ema, kellest üks käib lasteaias ning teine koolis.

Calmy sündis tänu neile kahele – vaadates oma ema meeleharjutusi tegemas, tekkis ka neil huvi kaasa teha. Pärast mitmeid tulutuid otsinguid selgus, et lastele suunatud eesti keelset sisu saadaval polnudki.

Rakendades oma teenusedisaini teadmisi ja kogemust, kujundas Krõõt koos valdkonna ekspertidega Calmy, mis aitab vanematel oma lastega meeleharjutuste tegemist katsetada ja õppida.

 

Triinu Oraste

Triinu on kahe lapse ema ja ametilt koolipsühholoog. Tema 6-aastane poeg ja 8-aastane tütar annavad Triinule indu ja jaksu lastega seotud teemades kasvada ja areneda.

Oma koolipsühholoogi töö kõrvalt on Triinu läbinud vanemlusprogrammi “Imelised aastad” koolitaja koolituse.

Triinu usub, et meelerahuharjutuste järjepidev praktiseerimine annab lapsele oskused oma tunnetega paremini toime tulla, läbi mille on kergem rahulikuks jääda ja oma vajadusi väljendada. Sellised harjutused aitavad märgata sisemaailmas toimuvat ning läbi rahuliku hingamise pingetest vabaneda.