Liitu Calmy'ga

Liitudes Calmy’ga saad ligipääsu pidevalt uuenevale Calmy sisule:

☀️ Hommikused meelerahu harjutused päeva alustamiseks positiivses meeleolus

🌙 Õhtused meelerahu harjutused rahunemiseks ja uinumiseks

🦸‍♀️ Enesekindlust tõstvad harjutused

👧🏼 Mini meelerahu harjutused pisematele (3-6a)

👩🏼‍🏫 Koolilapse meelerahu harjutused (7-10a)

Calmyga liitumine on lepinguvaba ning saad paketi tühistada endale sobival ajal. 

Kasuta sooduskoodi TRIAL ja proovi

1 kuu tasuta

Peale esimest kuud rakendub kuutasu soodushind 9.95 eur/kuus (tavahind 16.95)

Endiselt kahtled?

Meeleharjutused on kasulikud lapse aju arengule

Uuringud kinnitavad meelerahu- ja lõõgastusharjutuste positiivset mõju ajule. See tugevdab seda aju osa, mis juhib mõtlemist, planeerimist ja probleemide lahendamist. Lapsed, kes teevad meelerahu harjutusi reguleerivad emotsioone paremini, tunnevad empaatiat ning on vähem mõjutatud hirmudest ja stressist.

Tutvustades meelerahu harjutusi lastele, aitame neil kujundada nende aju struktuuri, parandada õppimisoskust, juhtida emotsioone ja kaitsta neid stressi eest, andes neile väärtuslikud oskused terveks eluks.

Vähendab stressi ja ärevust

Meditatsioon õpetab lastele kuidas lõdvestuda ja leida rahu, isegi kui ümberringi on palju ärritajaid. See aitab neil stressiga toime tulla ja negatiivseid emotsioone edukamalt kontrollida.

Parandab unekvaliteeti

Paljud lapsed kannatavad uneprobleemide all tänu pidevale stimulatsioonile. Meditatsioon võib aidata neil paremini lõõgastuda ja rahulikumalt uinuda.

Õpetab positiivset ellusuhtumist

Meeleharjutused õpetavad lahti laskma negatiivsetest mõtetest ning märkama ja hindama positiivset enda ümber. Seeläbi oskavad lapsed säilitada positiivse suhtumise ka raskusi kogedes. 

Tõstab enesekindlus

Meeleharjutused õpetavad eneseteadlikkust ja iseenda väärtustamist. Nii saab laps olla enesekindlam ning tasakaalukam.

Tagasiside

“Oleme teinud lastega Calmy meeleharjutusi. Kahel esimesel korral jäi tüdruk kohe pärast õhtust meeleharjutusi magama, mis oli väga positiivne üllatus 🙂 Mulle meeldib pealelugeja rahulik hääl ning see, et klipid on mõneminutilised ja seega lastele mitte liiga keerukad. Mulle väga meeldib see platvorm.”
Kristiina
Lapsevanem (6-a tüdruk ja 9-a poiss)
“Mulle meeldib Calmy, sest see teeb mulle armastust. Ma tahaks neid teha nii palju, sest peale seda on hea olla. Kui ma lasteaias tuttu jään, siis ma ka mõnikord hingan nii nagu Calmy videos."
Kristiin
Laps, 6 a
"Olen teinud Calmy meeleharjutust “Enesekindluse kapten” erinevas vanuses eriklassi õpilastega ja tulemus on olnud väga hea. Lapsed lähevad harjutusega kaasa ja naudivad."
Klarika,
Sotsiaalpedagoog