7-PÄEVANE VÄLJAKUTSE

Avastage meelerahu imeline maailm

7-päevane meelerahu teekond, mis aitab lastel (ja ka sinul endal) võtta hetk vaikuseks ja leida sisemist rahu argipäeva siginas-saginas. Tooge meeleharjutused oma õhturutiini ning avastage koos meelerahu imelist maailma!

Meelerahu väljakutse

Meelerahu väljakutse on tasuta 7-päevane programm 3-10 aastastele lastele, mis aitab sinu lapsel teha tutvust meditatsiooni ja meelerahu harjutustega lihtsal ja mängulisel viisil.

Uuringud kinnitavad meeleharjutuste ehk meditatsiooni positiivset mõju ajule.  Lapsed, kes teevad meeleharjutusi reguleerivad emotsioone paremini, tunnevad empaatiat ning on vähem mõjutatud hirmudest ja stressist.

Meeleharjutused on kasulikud lapse aju arengule

Lapsed vajavad rahu ja tasakaalu rohkem kui kunagi varem. Tänapäeva maailm on täis igasugu tegevust ja stimulatsiooni, mis võib olla väga põnev, kuid samas ka üsna stressirohke. Meditatsioon on võimas tööriist, mis aitab leida rahu ja tasakaalu oma igapäevaelus.

Calmy eesmärk on aidata lastel leida sisemine rahu selles kiiresti muutuvas maailmas, kus stimulatsioon ja ärevus on kõikjal.

Vähem stressi

Meditatsioon õpetab lastele kuidas lõdvestuda ja leida rahu, isegi kui ümberringi on palju ärritajaid. See aitab neil stressiga toime tulla ja negatiivseid emotsioone edukamalt kontrollida.

Rahulikum uni

Paljud lapsed kannatavad uneprobleemide all tänu pidevale stimulatsioonile. Meditatsioon võib aidata neil paremini lõõgastuda ja rahulikumalt uinuda.

Tugevam side lapsega

Kui vanemad teevad koos lastega meeleharjutusi saavad nad ühiselt kogeda rahu ja lähedust. See tugevdab perekonna sidet ja loob meeldejäävaid hetki.

Suurem enesekindlus

Meeleharjutused õpetavad eneseteadlikkust ja iseenda väärtustamist. Nii saab laps olla enesekindlam ning tasakaalukam.

Tooge meelerahu oma magamamineku rutiini

Liitu 7-päevase väljakutsega, et meelerahu saaks teie pere magamamineku rutiini osaks. Väljakutse sisaldab ligipääsu juhendatud meeleharjutuste videotele. 

Nädala jooksul saate igal õhtul luua ühise hetke oma lapsega, et maandada päevased pinged, tugevdada omavahelist sidet ja õppida koos uusi oskusi. 

Meelerahu väljakutse eesmärk on tutvustada lastele meeleharjutusi kui vahendit, mis aitab neil leida rahu ja tasakaalu sagimist ja emotsioone täis päeva lõpus. Iga video on eesmärgiga õpetada mõni uus oluline oskus või väärtus. 

Mis teeb meelerahu väljakutse eriliseks?

Loodud spetsiaalselt lastele

Psühholoogiga koostöös loodud lihtsad ja kaasahaaravad meeleharjutuste videod. Ideaalsed esimeseks tutvuseks meeleharjutuste imelise maailmaga. 

Väärtuslikud oskused terveks eluks

Iga meeleharjutuse video annab lapsele uue oskuse kuidas leida oma sisemine rahu ja lõõgastuda ärevust ja stiimuleid täis päevas. 

Rahu hetk enne uinumist

Igaks õhtuks meeleharjutus, mis aitab leida mõnusa rahu enne magama jäämist, et tagada parem uni.

Tasuta ligipääs väljakutsele

 Meelerahu väljakutses osalemine on täiesti tasuta. Piisab vaid registreerimisest ning saadki ligipääsu väljakutse sisule. 

Tagasiside

“Oleme teinud lastega Calmy meeleharjutusi. Kahel esimesel korral jäi tüdruk kohe pärast õhtust meeleharjutusi magama, mis oli väga positiivne üllatus 🙂 Mulle meeldib pealelugeja rahulik hääl ning see, et klipid on mõneminutilised ja seega lastele mitte liiga keerukad. Mulle väga meeldib see platvorm.”
Kristiina
Lapsevanem (6-a tüdruk ja 9-a poiss)
“Mulle meeldib Calmy, sest see teeb mulle armastust. Ma tahaks neid teha nii palju, sest peale seda on hea olla. Kui ma lasteaias tuttu jään, siis ma ka mõnikord hingan nii nagu Calmy videos."
Kristiin
Laps, 6 a
"Olen teinud Calmy meeleharjutust “Enesekindluse kapten” erinevas vanuses eriklassi õpilastega ja tulemus on olnud väga hea. Lapsed lähevad harjutusega kaasa ja naudivad."
Klarika,
Sotsiaalpedagoog

Liitu meelerahu väljakutsega

Väljakutse aitab su lapsel avastada meelerahu imelist maailma,  õppida stressi ja ärevuse leevendamist ning eneseteadlikkust. Väärtuslikud oskused, mis aitavad su lapsel kasvada enesekindlaks ja emotsionaalselt tugevaks inimeseks.